2. klass – õpetaja svea sokka

Meie klassis on 9 särasilmset tüdrukut ning 11 uudishimuliku poissi. Vääna Mõisakooli 2. klassi poistele ja tüdrukutele meeldib õppida. Õpilased on siin sõbralikud ja abivalmid. Nende arvates on klass tore ja mõistlik. Klassiruumis on tore see, et seinu katavad õpetlikud plakatid ja klass on värviline.

2. klassi õpilased

Lui: „Meie klass on väga värviline ja rõõmus. Mõnikord juhtub pahandusi, aga mõnikord ei juhtu. Meie klassis on kõik omavahel sõbrad."

Gren: „Mulle meeldib, et klass on õpikas. Meeldib, et klassis on kõik sõbralikud. Meie õpetaja on väga tark!"

Helena: „Minu arust on meie klassis väga sõbralikud lapsed. Mulle meeldib väga õpetaja Svea. Ta on väga lahe ja tore. Mulle meeldib väga meie klass. Meie klass on õpetlik (õpihimulised)."

Emili: "Mulle meeldib oma klassi juures see, et see on õpikas klass. Siin on palju lahkeid sõpru ning kõik õpivad hästi. Mulle meeldib, et siin on hea õpetaja Svea ning teised head õpetajad. See on ilus kool."

2016/2017 õppeaasta lugemisvara