6. klassi õpetaja leena valend

Meie klass on väga energiline ja särtsakas. Koolis meeldib meile eelkõige uute teadmiste ja kogemuste saamine, eriti, kui saame tavapäraste õppevormide kõrval kasutada ka teistsuguseid meetodeid nagu rühmatöö, uurimused, interaktiivsed meetodid jne. Peale koolitöö meeldib meile ka igasugune liikumine – jalgpalliväljakul, jalgrattal, matkal, klassiekskursioonil ja õppekäigul. Möödunud õppeaastatel oleme külastanud mitmeid huvitavaid kohti, kus oma teadmisi laiendada. Nendeks on olnud näiteks Loodusmuuseum, von Krahli teater, Eesti Lastekirjanduse Keskus, Energia Avastuskeskus, Nukuteater, AHHAA keskus Tartus, Sagadi Looduskool jpt. Ekskursioonidel oleme käinud Lätis ja Saaremaal ning võib öelda, et need käigud on aidanud meie klassis tugevdada sõprussuhteid ja koostööoskust.

2016/2017 õppeaasta lugemisvara