Huviringid

2019/2020 õa huviringidesse registreerumine on avatud! (va. kunstiring - sinna algab registreerimine 3.septembril kell 10:30 ja lõppeb 9.sept 10:15 või kohtade täitumisel.Küsimuste korral palume pöörduda e-maili teel: krista.teearu@vaanakool.edu.ee.

MyDance TANTSURING

Esmaspäev, kell 16:35-17:05

Näidistund:

4.sept kell 16:35-17:05- tundi saavad vaatama tulla ka vanemad.

Treeningute eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, kehahoiaku ja –valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega.

MyDance tantsutreeningutel saadakse hea füüsiline koormus ja mitmekülgne kehaline areng, lisaks ka esinemisjulgus ning eneseväljenduse oskus.

9.september alustame tavapäraste tundidega.

Huviringist osavõtmiseks tuleb lapsevanematel registreerida laps tundi MyDance kodulehel, kus tuleb valida treeninggrupiks Vääna Mõisakool. Seda saab teha siin - http://www.mydance.ee/lasteaiad/harku-vald-lasteaed/vaana-moisakooli-lasteaed/

Osalemistasu: 20€/kuu

Juhendaja: MyDance

KUNSTIRING

Kolmapäev, 16.00 - 16.30

Lasteaialapsele on kunstiring väga vajalik käeliste oskuste ja fantaasia arendamise koht. Läbi meeldiva ja eakohase tegevuse areneb lapse loov ja iseseisev mõtlemis- ja eneseväljendusoskus. Väljendusvahenditena kasutame maalimist, joonistamist, meisterdamist ja voolimist. Harjutame silma, käe ja mõtlemise koostööd.

Avaldus KUNSTIRINGI registreerumiseks siin

2. oktoobril toimub esimene kohtumine.

Osalejate arv: max. 10

Juhendaja: Tiia Pällo

EELKOOL 2019/2020

Kolmapäev, kell 16.00 - 17.15 (2019/2020 õppeaasta toimub eelkool alates 2. oktoobrist ja kestab kuni 29 aprillini.)

Eelkoolis osalemise tasu on 20€/kuu ning maksimaalne osalejate arv on 20 õpilast.

Juhendajad: Anne Änilane ja Eveli Pirma

Avaldus eelkooli vastuvõtu kohta