Lasteaed

Paljude Vääna perekondade suur soov oli, et oma külas oleks ka oma lasteaed. Põhjaliku töö tulemusena loodi Vääna kooli juurde lasteaed, kus asus tegutsema esimene rühm - Mõisa Mõmmid. Pidulik avamine toimus 1999. aasta 1. oktoobril.

Lasteaiarühma loomisele järgnes mänguväljaku rajamine, mille asukohaks valiti mõisa idapoolne pargiala.

2002. aastal oli lasteaeda astuda soovivaid lapsi nii palju, et mõisa idapoolses tiivas avati teinegi rühm, mis sai nimeks Mõisa Miisud.

2014. aastal tähistas meie lasteaed 15. sünnipäeva. Igal aastal annab lasteaed alusharidust umbes 30 lapsele. Koos rõõmsameelsete õpetajatega tegelevad meie toredad lapsed muusika ja kunstiga, mängivad õues, avastavad loodust ja teevad palju muud põnevat.

Lasteaia tegemistest saab lähemalt lugeda ja fotosid vaadata  blogist, mis asub siin: https://moisalasteaed.wordpress.com/.

Vääna Mõisakoolis on kasutusel e-lasteaed ELIIS, tegemist on infosüsteemiga, mis võimaldab meil kasutada innovaatilisi ja digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks koraldamiseks.

Üksikud vabad kohad Harku valla lasteaedades alates 1.12.2018

15.11.2018

PS! Vääna Mõisakooli lasteaias vabu kohtu 1.12.18 seisuga ei ole. Info puudutab teisi Harku valla lasteaedasid. Soovijatel palume saata motiveeritud avaldus hiljemalt 26. novembriks 2018 haridus- ja kultuuriosakonna juhatajale e-posti aadressil ai...  Loe edasi »