Lasteaed

Paljude Vääna perekondade suur soov oli, et oma külas oleks ka oma lasteaed. Põhjaliku töö tulemusena loodi Vääna kooli juurde lasteaed, kus asus tegutsema esimene rühm - Mõisa Mõmmid. Pidulik avamine toimus 1999. aasta 1. oktoobril.

Lasteaiarühma loomisele järgnes mänguväljaku rajamine, mille asukohaks valiti mõisa idapoolne pargiala.

2002. aastal oli lasteaeda astuda soovivaid lapsi nii palju, et mõisa idapoolses tiivas avati teinegi rühm, mis sai nimeks Mõisa Miisud.

2014. aastal tähistas meie lasteaed 15. sünnipäeva. Igal aastal annab lasteaed alusharidust umbes 30 lapsele. Koos rõõmsameelsete õpetajatega tegelevad meie toredad lapsed muusika ja kunstiga, mängivad õues, avastavad loodust ja teevad palju muud põnevat.

Lasteaia tegemistest saab lähemalt lugeda ja fotosid vaadata  blogist, mis asub siin: https://moisalasteaed.wordpress.com/.

Vääna Mõisakoolis on kasutusel e-lasteaed ELIIS, tegemist on infosüsteemiga, mis võimaldab meil kasutada innovaatilisi ja digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks koraldamiseks.

Tööpäeviti 7:30 – 18:30 kasutab mänguväljakut ainult Vääna Mõisakooli lasteaed ja kool.

Väljaspool seda aega on võimalik külastada ka eraisikul.

Sündmuste korraldamisel mänguväljakul (sünnipäevad, malevad, vms..) palun võtta aegsasti ühendust kristi.reisenbuk@vaanakool.edu.ee

2021/2022 õa. eelkool on komplekteeritud

07.09.2021

Hea lapsevanem Vääna Mõisakooli 2021/2022 õa. eelkooli rühm on komplekteeritud. Uusi lapsi juurde ei võta.  Loe edasi »