Veekatkestus 23.05.2019 kell 14.00 - 20.00

Hea VMK lasteaia lapsevanem!

Seoses neljapäeval 23. mail kell 14.00 – 20.00 toimuva veekatkestusega Vääna kandis, palume Teil arvestada sellega, et sulgeme lasteaia hiljemalt kell 15.00.

Lasteaed avatakse hommikul tavapärasel ajal, kuid palume Teil oma lapsele järgi tulla hiljemalt kell 15.00, mil lõpeb lõunauinak. Lapsele on võimalik järgi tulla ka kell 13.00, mil lõunauinak algab.

Kui teate täpselt, et Teil ei ole võimalik lapsele enne või peale laste uinakut järgi tulla, siis palume Teil leida võimalus laps sel päeval koju jätte.

Hea VMK kooli lapsevanem!

Seoses neljapäeval 23. mail kell 14.00 – 20.00 toimuva veekatkestusega Vääna kandis, palume Teil arvestada sellega, et sulgeme maja alates kell 14.00.

Kui teate täpselt, et laps ei saa ise enne veekatkestust koju sõita (liinibussiga, koolibussiga, lapsevanema poolt korraldatud transpordiga), siis palume Teil jätta laps koju.

Tulenevalt veekatkestusest ei saa me lastele oodet pakkuda ning ei toimu huviringe.

Vabandame võimalike ebamugavsute pärast

Heli Rannik