5. ja 6. klassi õpilased osalemas Keila heategevuslikul teatejooksul

Robert Schuller on öelnud "Mõelge alati, mis teil alles on, mitte sellele, mida kaotasite". Kui palju me teame ja mõtleme nendele, kes on kaotanud võime kogeda ja nautida seda, mis tundub me jaoks olema igapäevane ja elementaarne? Kui tihti me märkame enda ümber neid, kelle elukorraldus erineb oluliselt meie omast? Just selleks, et olla teadlik ning märgata meid ümbritsevat mitmekesist maailma, osalesid Mõisakooli 5.-6. klassi õpilased traditsioonilisel heategevuslikul teatejooksul Keilas. Üheks teatejooksu eesmärgiks oli propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Teisalt aga toimus jooks üle terve Eesti just nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime. Märgakem teisi ning olgem ka ise märgatud! Aitäh õp. Janele ning tublidele 5. ja 6. klassi lastele.