Kooli sünnipäevanädala muusikalised elamused ning Una Corde kontsert

Kooli 162. aastapäeva raames esinesid 26. jaanuaril Vanalinna Hariduskolleegiumi klaveri- ja viiuliõpilased. Eriti meeldisid meie lastele kõige noorem, 5-aastane ja kõige vanem, 17-aastane pianist, kellest esimene mängis uhkelt ja veendunult oma heliredeleid orkestrifono taustal ja teine kaunist omaloomingut. Temalt võeti rohkelt autogramme ja kutsuti tagasi, et saada teada, kuidas toimub muusika loomine.

24. jaanuaril esitas 1. klassi tantsurühm tõllakuuris tervele koolile oma tantsupeo ülevaatuse tantsud.

5. veebruaril kl 16 toimub Vääna Mõisas ansambel Una Corda kontsert - klavessiin, harf, kannel (pilet 8/5, õpilastele tasuta)

6. veebruari hommikul saavad õpilased nautida KANDLEKONTSERTI  - esineb Kristi Mühling, kes tutvustab erinevaid stiile ja võtteid, mida kandlest välja võluda on võimalik.