6. klassi lõpetamine

Head Vääna Mõisakooli 6. klassi lõpetajad - Täna jätame teiega hüvasti. Ühest küljest ei ole te lõpetajad, ja teisest küljest pole te ka alustajad. Te olete teelolijad. Vana-Hiina tarkuse kohaselt ründavad inimest tema teel täiuse poole viis koletist: argus, laiskus, rumalus, füüsiline nõrkus ning usu puudumine.

Kuus aastat aitasid õpetajad teil nende koletistega võidelda, neid allutada ning puuridesse aheldada. Meie koostöö edukuse tulemused hakkavad paljastuma teie homsetes mõtetes, tegemistes ja sihtides. Kogu ülejäänud elu teekonnal.

Soovime, et olles teel, tooksite au ja kuulsust nii Vääna Mõisakoolile, kui ka kõigile oma lähedastele, kes teid toetasid ja toetavad ka edaspidi. Väärtustage nende panust, sest ilma nende abita ei oleks te võib-olla nii häid tulemusi tänaseks saavutanud. Lisaks sellele soovime, et väärtustaksite suhteid ja sidemeid. Ka senistest õpingutest jääb teile palju sõpru, kellega koos elus edasijõudmine on alati kergem.

Meie töö teie arendamisel on nüüdseks tehtud. Küllap oleks ühte-teist võinud ja saanud teha paremini ja seda mõlemad pooled. Kuid see mis välja tuli on meie arvates väga hea.

Õnnitleme teid 6. klassi lõpetamise puhul. Õnnitleme ka teie lähedasi - emasid-isasid, õdesid-vendi, vanavanemaid ja sõpru. Nüüdsest oleme igavesti ühe vankri ees. Kui teil läheb hästi, siis läheb ka meil hästi.

Kaunist suve kõigile ning edu edaspidiseks.
Vääna Mõisakooli koolipere!