« Tagasi

XII Laulu- ja Tansupidu "Mina jään"

Laulu- ja tantsupidu on õnnelikult läbitud! Kõik osalejad lahkusid võimsa elamusega!  Lisaks veel kannatlikkuse, vastupidavuse ja vapruse elukooli parima tulemusega.

Keskmine laulupeoline olla olnud 9-aastane. Meie lauljate hulgas oli 9-aastasi kaksteist, viis kohe saamas. Nii et 52-st lauljast seitseteist 9-aastast! Oleme igati statistilised. Parimas mõttes. 

Täname teid, õpetaja Anne ja õpetaja Katrin, kes te panite meie lapsed lustlikult tantsima ning kaunilt laulma! Teie vaev ning pühendumus on imelisest imelisem ning väärt rohkem, kui koormatäis kulda.

Täname Sind, armas Annely, et meie laulutüdrukutele need rõõmsad punased kleidid ja kaunid puna-valged kotid ning poistele vahvad karjase-särgid õmblesid! Need kõik sobisid meile üliväga!

Täname Sind, õpetaja Ulvi, et meie laulupoistele toredad triibukotid õmblesid! Ja meiega nii vihmas kui tuules, duuris kui mollis ja imeväikeses päikeses olid! 

Täname teid, õpetaja Leena ja õpetaja Jane, et igal sammul konstruktiivse nõuga ja tugeva, vastuvaidlemist välistava häälega meid toetasite! Aitäh lõbusate hetkede ja huumori eest!

Täname Sind, mõisamajanduse ülem Katrin, et olid nii lõpmata kannatlik ja igal hetkel valvas! Ilma Sinuta oleksime ilmselt lapsi pidanud laulupeo staabi kaudu otsima!

Suurepärasele laulu- ja tantsupeole järgneb suurepärane suvevaheaeg!

MEIE JÄÄME!