6. klassi õpilane valiti PÖFFi Just Filmi lastežüriisse

Kogu lugu sai alguse sellest, et meie õppejuht Tiina edastab õpetajatele palju põnevat infot. Nii jõudis ka 6. klassi klassijuhataja postkasti teade sellest, et Eesti suurima laste- ja noortefilmide festivali JUST Filmi lastežüriisse oodatakse kandidaate. Õpetaja tegi 6.klassile ettepaneku kirjutada loovtöö, mille teemaks oli filmi tutvustus või arvustus. Suurepärase tulemuse saamiseks oli vaja lisada ka põhjendus, miks peaks just kirjutaja saama valitud filimižürii liikmeks.

Kõigil õpilastel klassis oli vaba valik, kas saata oma töö ära või mitte. Anete ütles kohe alguses, et tema soovib sinna saada ja tema saadab ka töö ära. Nii ta ka tegi. Ja oh seda rõõmu – tema emale helistati ja teatati, et Anete on välja väitud. Selgus, et Anete kirjutis hakkas silma, kuna ta oli valinud väga omapärase filmi, millest kirjutada. Filmiks oli „Astraalkeha" (ingl k Insidious).

Nüüdseks on Anete oma tähtsaid kohustusi lastežürii liikmena juba täitma asunud ning lisaks koolitööde lahendamsiele on tema filmivaatamise graafik praegu väga tihe.

Rohkem festivalist saab teada siit: http://www.justfilm.ee/