Eesti ETNO ja FOLGI teemaline PlayBox

Viimastel nädalatel on mõisaseinte vahel olnud tavapärasest rohkem sagimist. Vahetundides koridorides ringi jalutades võis kuulda mõisasaalis kostuvat eesti muusikat ja õpilaste arutelusid teemadel, mis on ETNO ja FOLK. Seda kõike seepärast, et käisid ettevalmistused Eesti 100. aastapäeva auks pühendatud Eesti ETNO ja FOLK staaride jäljendamise konkursiks. Integreeritud said nii ajalooõpetuse, kehalise kasvatuse, muusika, eesti keele kui ka ühiskonnaõpetuse tunnid. Saime teada, mis on ja mis ei ole rahvamuusika ning seda kõike läbi etteastete, millega pea kaks nädalat nii õpilased kui ka õpetajad tööd tegid. Teema võeti kokku möödunud reedel, 24. novembril kui kogu mõisapere kogunes mõisasaalis, et nautida tehtud töö vilju. Lühikest videot toimunust on võimalik näha meie kooli Facebooki lehel.