Leitud riiete utiliseerimine

Palume teil hiljemalt 8. detsembril tulla koolimajja oma laste kadunud riideid ja jalanõusid koju viima. Riided ja jalanõud asuvad soklikorrusel õpetajate garderoobis ning kadunud asjadele ligipääsuks pöörduge palun majahoidja Eevi Põldsalu poole. 10. detsembril toimub tall-tõllakuuris Vääna Seltsi eestvedamisel jõululaat, kus kõik aastate jooksul kogunenud koolist leitud omanikuta riided ja jalanõud lähevad tasuta äraandmisele. Riided ja jalanõud, mis jäävad ka jõululaada lõppedes ilma omanikuta, transpordime peale 10. detsembrit Tabasalu taaskasutuskeskusesse.

NB! Samasisuline info on edastatud e-mailitsi ka lastevanematele uudiskirjas kuupäeval 4.12.2017.