Tunniplaan

        Stuudium

        Menüü

        Koolibuss

        Koolivorm

 

                                                                                  

 

Erasmus

EEA Grants

Huviringi bussi sõidugraafik alates 5.02.2018

Kas Sinu laps tahaks osaleda kodukoolist kaugemal asuvas huviringis või trennis, aga keeruline on korraldada tema transporti? Nüüd on selleks võimalus!

Alates 5. veebruarist käivitub pilootprojekt Huviringi buss, mille eesmärgiks on transpordi parema kättesaadavuse võimaluste loomine hajaasustusega piirkondades elavatele lastele ning parandada transpordivõimalusi valla erinevate koolide ja noortekeskuste vahel.

Huviringi bussi täpne marsruut ja sõidugraafik on kirjas kodulehel www.huviringid.ee ning valla koolides teadetetahvlitel. Buss on õpilastele tasuta ning seda võivad kasutada kõik lapsed ja noored, kes juba käivad või soovivad alustada mõnes trennis, huviringis või muusikakoolis osalemisega. Samuti on võimalik tulla kaugemalt Tabasalu Noortekeskusesse.

Siinkohal kutsub Harku valla Huvikool julgesti liituma noori nii meie uute kui ka juba käimasolevate huvitegevustega. Tabasalu Noortekeskuses toimub palju erinevaid tegevusi, noorte kokakool ja DJ klubi. Veel on võimalik näiteks registreeruda Tabasalu Ühisgümnaasiumis toimuvasse 5.-9. klasside õpilastele mõeldud robootikaringi. Tabasalu Spordikompleksis toimuvad mitmed treeningud, nagu saalihoki, Shukokai karate, hüpitshüplemine, sulgpall, lauatennis, spordiring ja tantsutrennid. Uusi liikmeid ootab ka Tabasalu Ühisgümnaasiumi laste kokakool ja meisterdajate klubi, samuti näitering 4.-9. klassile.

Täpsem info huviringide kohta ja registreerumine kodulehelt www.huviringid.ee või info@huviringid.ee.

Huviringi bussi sõidugraafik ja info alates 5.02.2018

Lugupidamisega,
Airi Ilves
Huvitegevuse koordinaator
Harku valla Huvikool