Harku valla laululaps 2018

18. märtsil toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumi aulas traditsiooniline Harku valla Laululaps 2018 võistlus. Vääna Mõisakoolist osales kolm õpilast (Johanna 5. kl, Marten 5. kl ja Morten 3. kl).

Professionaalne žürii koosseisus Mare Väljataga, Evelin Samuel ja Liivi Listra hindasid kokku 48 võistlejat ning suvisele Tabasalu päeva suurele lavale pääsesid meie laululastest esinema Marten ja Morten, kes mõlemad esindasid 10 kuni 12 a vanuserühma. Lauljad äratasid tähelepanu omalaadsusega - Morten räppis ja Marten laulis Gunnar Grapsi loomingut.

Lisaks toimus sellel kolmapäeval Raplas piirkondlik löökpillimängijate konkurss, kus Marten saavutas oma vanuserühmas 1.koha ning pääses finaali ehk vabariiklikule konkursile.

Palju õnne tublidele laululastele ja noorte juhendajale!