2018. aasta parimad Pärliined

Alates 1982. aastast tähistatakse aprillikuu lõpus – 29. aprillil – üle maailma rahvusvahelist tantsupäeva. Sellel aastal tantsiti rahvapärimuslikku tantsu Pärliine, mille on üles kirjutanud Herbert Tampere 1936. aastal Kuusalu kihelkonnas Triinu Ungersilt (70.a) ja Johannes Ungersilt (74.a).

Traditsiooni jätkates võtsime ka meie tantsupäeva ühistantsimisest osa ning jäädvustasime ettevõtmise videona, mis on leitav kooli Facebooki lehelt.

Tehtud tööd tunnustas Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts ka tiitliga "Parim algkool".

Aitäh meie suurepärane ja andekas tantsuõpetaja Svea, kes kõik lapsed on tantsima õpetanud, muusikutele Annele ja Tiinale ning Sirlile, kes kõik videosse võttis. Samuti suur kummardus teile, armsad sõbrad, kes te meie tegemistele kaasa elate ning oma poolehoidu rahva lemmiku hääletamisel üles näitasite.