Jalgpallitrennid Mõisakoolis

Head lapsevanemad!

Meil on väga hea meel teada anda, et uuest nädalast (proovinädal) on meie Mõisakooli poistel ja tüdrukutel võimalus osaleda jalgpallitrennides.

Trennid toimuvad järgmiselt:
1.-3. klass
N kell 14.20-15.05
R kell 14.20-15.05

4.-6. klass
N kell 15.10-15.55
R kell 15.10-15.55

Huviringist osavõtmiseks tuleb lapsevanematel täita Keila JK liikmeks astumise avaldus, kus tuleb valida treeninggrupiks Vääna Mõisakool. Seda saab teha siin- http://www.keilajk.ee/tule-trenni/liitu-treeningutega/

Treeningud on 2x nädalas 45min ning Vääna Mõisakooli huviringist osavõtutasu on 20€/kuu. Õpilastele, kes saavad osaleda ainult ühel korral nädalas on kuutasu 15 eurot.

NB! Minimaalne osalejate arv, et trennid saaks toimuma hakata on 10 last. Vähese huvi korral on võimalus moodustada liitrühm.

Täpsustavate küsimuste korral, palun pöörduge Tauri Tamkivi poole:
Tauri Tamkivi
Keila JK treener/juhatuse liige