Eriolukord Vääna Mõisakoolis kolmapäeval, 12.12.2018

Head Lapsevanemad!

Seoses sellega, et kolmapäeval 12.12.18 kella 10.00 -16.00 on Vääna kandis veekatkestus, oleme koolimeeskonnaga arutanud erinevaid stsenaariume, kuidas sel päeval toimetada. Paraku viitavad kõik asjaolud sellele, et me ei saa oma tavapärast kooli- ja lasteaia päeva korraldada. Kui toitlustusega saaksime veel  kuidagi hakkama (mis kvalifitseeruks ka siis toidukäitlemise nõuete rikkumiseks), siis hügieeni teemat ei suudaks me ka parima tahtmise juures hallata nii, et see ei läheks vastuollu tervisekaitsest tulenevate nõuetega.

Seega oleme sunnitud edastama info, et 12.12.18 korraldame iseseiva õppe päeva, mis tähendab, et terve maja on sel päeval suletud (sh lasteaed). Lisaks eelnevale võtame kasutusele ka vee- ja küttesüsteemi korrasolekut tagavad ohutusmeetmed, lülitades välja kõik seadmed, mille tööpõhimõte on otseses sõltuvuses veevarustusest. Seega võib ka temperatuur majas langeda alla seadusest tuleneva taseme.

Arvestades eelnevat,  palume kõikidel VMK lastevanematel leida võimalus korraldada oma lapsele (nii õpilasele, kui lasteaia lapsele) kodupäev. Kooli klassijuhatajad edastavad peagi Iseseisvaks õppepäevaks vajalikud juhised.

Loodame teie mõistvale suhtumisele ning vabandame võimalike ebamugavuste tekkimise pärast.

PS! Eelkool toimub vastavalt planeeritud ajakavale.
Huviringitööd (seiklusring, rahvatants jm) ei toimu.

Lugupidamisega ning rahulikku jõuluaega soovides,

Heli Rannik
Koolijuht