Harjumaa koolide 6. klasside inglise keelse videokonkursi tulemused.

Keset seda virvarri tuleb ka rõõmsaid uudiseid. Eile saime kokkuvõtte enne kriisi algust toimunud 6.klasside inglise keelse videokonkursi tulemustest. Osalemiseks oli oodatud iga kooli esindama kuni 7-liikmeline meeskond, kes pidi inglise keeles esitama oma visiooni mõnest tuntud muinasjutust või hoopis looma uut muinasjuttu. See andis õpilastele hea võimaluse luua ja improviseerida, jäljendada, parodeerida ning proovida kätt filmi tegemisel. Korraldaja tagasiside on selline: „...kõik, kes osalesid on teinud tublit tööd. Tehtud videotest paistab, et lapsed on mõnuga lustinud ja ehk ka üht-teist juurde õppinud. Seoses eriolukorra väljakuulutamisega kogu riigis jätsime loomulikult ära konkursi lõpuürituse, mis oli planeeritud 18.märtsile. Kui olukord pisutki normaliseerub, siis kindlasti püüame leida ka väärilise viisi konkursi lõpetamiseks."

Äramärgitud töö olid juhuslikus järjekorras:

Vääna Mõisakool A Modern Tale of Hänsel and Gretel, juhendaja Kirke

Jüri Gümnaasium Little Red Riding Hood,  juhendaja Sirje Nurk