Kilekaaned õpikutele ja töövihikutele

Head vanemad!

Et te enam ei peaks hulluma kooliaasta alguses kaubandusvõrgus hunnikuga laste vihikud-õpikud näpus ja neile kilekaasi ümber sobitades, siis hoolekogu leidis firma, kes selle töö on teie eest juba ära teinud. Tegemist on korralike paksude Brunnen kilekaantega.

Vastavalt lapse klassi õpikute-töövihikute mõõtudele on komplekteeritud kilekaante komplektid. Saadaval on komplekt vaid 1.osadega kui komplekt, kus on ka iga jätkuosa jaoks lisatud kilekaas. Eks te oma laste pealt teate, kui kaua kilekaaned neil tavaliselt ilusad püsivad ja kas piisab ühest kilekaanest läbi aasta või iga osa ümber võiks juba uus olla.

Tellimusi saab esitada 10.septembrini. Kiiremad saavad kilekaaned kätte juba koos õpikute-töövihikutega koolist kooliaasta alguses.

Täpsem info klassijuhatajalt!

Vääna Mõisakooli Hoolekogu