Koolilõpu seiklusmatk

Auruvedur Vääna raudteejaamas, koopaelanikud Naage koobastes, Poseidon valvamas vabadussammast Suurupi rannas, kivikuningad Taari hiidrahnul, majakavaht oma tentsikutega Läänemere vanimas töötavas puittuletornis….köitel ca 6m laskumist Peeter Suure Merekindluse surfi põhja, et siis pilkases pimeduses nabani vees müttata ja avastada ajalooliste tunnelite hingeelu. Või miks on väga oluline tuletõrjevoolikut õigesti kokku kerida ja kui raske on ikkagi tuletõrjuja kiiver? 100 erinevat võimalust, milleks kasutada kolmnurkset rätikut ja kuidas Sa oma sõbrale sellega vajadusel esmaabi saad anda. Valu ja lõbusa mängu vahel on vaid 5 meetrit. Tünnisaun, saunabuss ja välikino jäätisekohvikuga. Lõkkepannkoogid ja metsavendade laulud. Just selline nägi välja koolilõpu seiklusmatk!

Väikesed ja Suured Seiklejad - suur-suur aitäh, et aitasite luua suure ja vägeva seikluse, mis meenutades tõstab suunurgad ülespoole ja paneb südame mõnusalt värelema.

Üks pilt räägib rohkem kui 1000 tuhat sõna: https://drive.google.com/open…

Kõik, kes te olete valmis oma pilte ka teistega jagama, palun laadige ka enda fotod antud kausta või saatke need meilile julika.leppik@gmail.com.

Kas koolilõpuseiklusest võiks saada traditsioon? Ootab kooli hoolekogu tagasisidet (samuti selle võite saata: julika.leppik@gmail.com).

Uute seiklusteni!
Vääna Mõisakooli Hoolekogu