Õues õppimine!

Maikuu esimesel poolel võisime taaskord veenduda, et õues õppimine on meie koolis au sees, sest ei möödunud ühtegi päeva kui mõisapargis ja selle ümbruses ei olnud toimetamas, uurimas ja uut avastamas mõni klass. Loodusest ammutati nii kuulates, vaadates, puudutades kui ka nuusutades nt inspiratsiooni luuletuste kirjutamiseks; rabataimi ja rabamaastikku käidi uurimas kohapeal; puu vanust määrati aastaringide lugemisega ning lisaks sai ühiselt talgute korras kokku riisutud ka mõisahoovi maha kukkunud lehed. Päike, linnulaul, värske õhk ning ka uued pallid, doomino ja lendavad taldrikud ei andnud asu ning meelitasid vahetundide ajal õue aega veetma. Võibki vist veendunult öelda, et mõisapark ning õues viibimine ja õppimine on meie koolis lahutamatud ning meil on tohutult vedanud.

Pildimaterjaliga saab tutvuda meie FB lehel!