Pidulik lipuheiskamine vallamaja eest, 24.02. kell 7.33

Hea koolipere!

On rõõm teatada, et taaskordselt korraldab Harku vallavalitsus 24. veebruaril piduliku lipuheiskamise vallamaja juures. Lipp heisatakse päikesetõusul kell 7.33. Pidulikul tseremoonial peavad kõne ja tervitavad osalejaid Harku vallavolikogu esimees Kalle Palling ning Harku vallavanem Erik Sandla ja Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili.

Üheskoos lauldakse hümni ja „Eesti lippu" ning huvilistel on võimalik osaleda ühises tantsuringis. Piduliku osa järel ootab kõiki väike suupiste ja jook.

Lipuheiskamisel on lubanud osaleda Harku Rannikukaitse Üksikkompanii ja Harku kodutütred. Heameelega näeksime rivistusel ka Vääna Mõisakooli õpilasi ning lapsevanemaid, keda vallavanem rivistusel tervitaks.

Ootame kõiki ühinema meie Eesti 101. sünnipäevahommiku tähistamisega!