Huviringid

2018/2019 õa huviringidesse registreerumine on lõppenud! Küsimsute korral palume pöörduda e-maili: sirli.kirst@vaanakool.edu.ee.

TANTSURING  3.-7. aastased

Teisipäev, kell 15.45 - 16.30

Tantsuringi eesmärgiks on pakkuda lastele tantsurõõmu. Samuti on eesmärgiks lastele positiivse tutvustuse andmine tantsumaailmast, fantaasia arendamine, oma keha tunnetamine, painduvuse, rütmitunde, sirutuse ning plastilisuse arendamine. Õpetada kuulama muusikat, selle rütmi ja liikuma vastavalt muusikale.

2. oktoobril toimub esimene kohtumine.

Juhendaja: Svea Sokka

KUNSTIRING

Neljapäev, 16.00 - 16.30

Lasteaialapsele on kunstiring väga vajalik käeliste oskuste ja fantaasia arendamise koht. Läbi meeldiva ja eakohase tegevuse areneb lapse loov ja iseseisev mõtlemis- ja eneseväljendusoskus. Väljendusvahenditena kasutame maalimist, joonistamist, meisterdamist ja voolimist. Harjutame silma, käe ja mõtlemise koostööd.

4. oktoobril toimub esimene kohtumine.

Juhendaja: Tiia Pällo

EELKOOL 2018/2019

Kolmapäev, kell 16.00 - 17.15 (2018/2019 õppeaasta toimub eelkool alates 3. oktoobrist ja kestab kuni aprilli lõpuni.)

Eelkoolis osalemise tasu on 20€/kuu ning maksimaalne osalejate arv on 20 õpilast.

Juhendajad: Anne Änilane ja Jane Tähka

Avaldus eelkooli vastuvõtu kohta