Huviringid

Registreerimine huviringidesse lõpeb 28. septembril 2017

NB! Huviringid avatakse juhul, kui sinna on registreerunud vähemalt kaheksa õpilast.

Huvitegevusega alustatakse oktoobrist.

HUVIRINGIDE KIRJELDUS JA REGISTREERIMINE

Tantsuringide eesmärgiks on pakkuda lastele tantsurõõmu. Samuti on eesmärgiks lastele positiivse tutvustuse andmine tantsumaailmast, fantaasia arendamine, oma keha tunnetamine, painduvuse, rütmitunde, sirutuse ning plastilisuse arendamine. Õpetada kuulama muusikat, selle rütmi ja liikuma vastavalt muusikale.

TANTSURING  3.-4. aastased

Kolmapäev, kell 15.45 - 16.15

Juhendaja: Svea Sokka

3.-4.  aastastele mõeldud laste tantsuringis osalemiseks palume lapsevanemal täita elektrooniline avaldus, mis on kättesaadav siit.

TANTSURING  5.-7. aastased

Teisipäev, kell 15.45 - 16.15

Juhendaja: Svea Sokka

5.-7.  aastastele mõeldud laste tantsuringis osalemiseks palume lapsevanemal täita elektrooniline avaldus, mis on kättesaadav siit.

NB! Tantsuringe saab avada kaks kui on mõlemasse gruppi piisavalt soovijaid (8 last min), muidu jääb üks või teine päev, soovitatavalt teisipäev, sest siis ei kattu see eelkooliga.

EELKOOL

Teisipäev, kell 15.30 - 16.45

Juhendaja: Anne Änilane

Eelkoolis osalemiseks palume lapsevanemal täita elektrooniline avaldus, mis on kättesaadav siit.

KUNSTIRING

Neljapäev, 16.00 - 16.30

Lasteaialapsele on kunstiring väga vajalik käeliste oskuste ja fantaasia arendamise koht. Läbi meeldiva ja eakohase tegevuse areneb lapse loov ja iseseisev mõtlemis- ja eneseväljendusoskus. Väljendusvahenditena kasutame maalimist, joonistamist, meisterdamist ja voolimist. Harjutame silma, käe ja mõtlemise koostööd.

Juhendaja: Tiia Pällo

NB! Maksimaalne osalejate arv 10 õpilast.

Kunstiringis osalemiseks palume lapsevanemal täita elektrooniline avaldus, mis on kättesaadav siit.