Huviringid

2020/2021 õa huviringidesse registreerumine on avatud! (va. kunstiring - sinna algab registreerimine 2.septembril kell 10:00 ja lõppeb 9.sept 10:15 või kohtade täitumisel.Küsimuste korral palume pöörduda e-maili teel: krista.teearu@vaanakool.edu.ee.

Koolivaheaegadel ringe ja eelkooli ei ole.

MyDance TANTSURING

Teisipäev, kell 16:05-16:35

Näidistund:

8.sept kell 16:05-16:35 - tundi saavad vaatama tulla ka vanemad.

Treeningute eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, kehahoiaku ja –valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega.

MyDance tantsutreeningutel saadakse hea füüsiline koormus ja mitmekülgne kehaline areng, lisaks ka esinemisjulgus ning eneseväljenduse oskus.

15.september alustame tavapäraste tundidega.

Huviringist osavõtmiseks tuleb lapsevanematel registreerida laps tundi MyDance kodulehel, kus tuleb valida treeninggrupiks Vääna Mõisakool. Seda saab teha siin - http://www.mydance.ee/lasteaiad/harku-vald-lasteaed/vaana-moisakooli-lasteaed/

Osalemistasu: 20€/kuu

Juhendaja: MyDance

KUNSTIRING Huviringi alustab 9.septembril

Kolmapäev, 16.00 - 16.30

Lasteaialapsele on kunstiring väga vajalik käeliste oskuste ja fantaasia arendamise koht. Läbi meeldiva ja eakohase tegevuse areneb lapse loov ja iseseisev mõtlemis- ja eneseväljendusoskus. Väljendusvahenditena kasutame maalimist, joonistamist, meisterdamist ja voolimist. Harjutame silma, käe ja mõtlemise koostööd.

Avaldus KUNSTIRINGI registreerumiseks siin

Juhendaja: Tiia Pällo

KARATE Huviringi alustab 14.septembril

Esmaspäev kell 16:15-16:45

ja

Neljapäev kell 16:15-16:45

Treeningute eesmärk on äratada lastes huvi spordi vastu, parandada füüsilist vormi, painduvust, koordinatsiooni ja osavust. Loomulikult õpetab karate ka distsipliini ja ausust nii enda kui teiste vastu.

Tunnid algavad alates 14.september kui lapsi on piisavalt. Esimene tund näidistund.

Registreerimine.ee kas lasteaias kohapeal või e-mailitsi: kerli@shukokai.ee

Osalemistasu: 1x kuus 20€/kuu

2x kuus 35€/kuu

Juhendaja: Kerli Hänninen

EELKOOL 2020/2021

Kolmapäev, kell 16.00 - 17.15 (2020/2021 õppeaasta toimub eelkool alates 30. septembrist ja kestab kuni 28 aprillini. Koolivaheaegadel õppetööd ei toimu.)

Eelkoolis osalemise tasu on 20€/kuu ning maksimaalne osalejate arv on 20 õpilast.

Juhendajad: Anne Änilane

Avaldus eelkooli vastuvõtu kohta