Lasteaed

Paljude Vääna perekondade suur soov oli, et oma külas oleks ka oma lasteaed. Põhjaliku töö tulemusena loodi Vääna kooli juurde lasteaed, kus asus tegutsema esimene rühm - Mõisa Mõmmid. Pidulik avamine toimus 1999. aasta 1. oktoobril.

Lasteaiarühma loomisele järgnes mänguväljaku rajamine, mille asukohaks valiti mõisa idapoolne pargiala.

2002. aastal oli lasteaeda astuda soovivaid lapsi nii palju, et mõisa idapoolses tiivas avati teinegi rühm, mis sai nimeks Mõisa Miisud.

2014. aastal tähistas meie lasteaed 15. sünnipäeva. Igal aastal annab lasteaed alusharidust umbes 30 lapsele. Koos rõõmsameelsete õpetajatega tegelevad meie toredad lapsed muusika ja kunstiga, mängivad õues, avastavad loodust ja teevad palju muud põnevat.

Lasteaia tegemistest saab lähemalt lugeda ja fotosid vaadata  blogist, mis asub siin: https://moisalasteaed.wordpress.com/.

Vääna Mõisakoolis on kasutusel e-lasteaed ELIIS, tegemist on infosüsteemiga, mis võimaldab meil kasutada innovaatilisi ja digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks koraldamiseks.

13.09.2017 Kohatasu suurus alates 1.01.2017

Alates 1. jaanuarist 2017 on riiklikult kehtestatud alampalk 470 eurot. Riikliku alampalga määraga on seotud lasteaia ja lapsehoiuteenuse kohatasu vanema poolt kaetava osa määr, mis on Harku vallas 15% Eesti Vabariigi Valitsuse kehtestatud palga a...  Loe edasi »

16.01.2017 Registreerimine 1.klassi astujatele on Harku vallas alanud
12.01.2016 Lasteaia kohatasu muudatus
27.01.2015 LASTEAIA TOIDUPÄEVA MAKSUMUS
21.01.2015 OLULINE INFO 1. KLASSI ASTUVATE LASTE VANEMATELE!