MUUTUNUD ON AVAKATUSE ASUKOHT. 1.septembri avaaktus koos traditsioonilise ühispiknikuga

Head lapsevanemad ja õpilased!

Muutunud on avaktuse asukoht.
Seoses tõusvate numbritega covidisse nakatunute seas oleme otsustanud, et Vääna Mõisakooli 1. septembri avaaktus toimub siiski õues mõisa lõunapoolses ja päikesepaistelisemas pooles ikka kell 12:00 algusega.
Kõik, kes tunnevad end vähegi tõbisena, neil palume mitte kohale tulla.
Kuna lubab küll imeilusat päikeselist ilma homseks, siis palun arvestage, et muru võib maja juures olla veel niiske ning jalga panna võimalusel sellised jalanõud, mis võivad märjaks minna. Samuti võite ka kaasa haarata piknikuteki, mis ei karda märjaks minemist, et vajadusel istuda.

1.klassi ja 6.klassi õpilasi palume koguneda mõisa põhjapoole suure paraadukse ette pandusele kell 11:30.

Lugupidamisega
Vääna Mõisakool

Armas vanem ja koolipere,

Avaaktus toimub 1.septembril algusega 12:00 Tall-Tõllakuuris.

Ootame kõiki tähistama ka uut tegusat kooliaastat meie kooli traditsioonilisele ühispiknikule, kus saame öelda tere nii uutele kui ka vanadele sõpradele, vahetada suvemuljeid ja rõõmustada koos jällenägemise üle!
Peale 1. septembri aktust Vääna Mõisakoolis, mil ootame lapsi ja õpetajaid klassijuhataja tunnist, katame koos ühise piknikulaua sõltuvalt ilmast, kas siis mõisapargi õue või Tõllakuuri.
Piknikulauale haara kaasa midagi, mida on hea kohe näppu võtta ja nautida. Olgu selleks siis Teie pere lemmikud vanaema küpsetatud salaretsepti järgi lihapallid, kiluleivad, seenepirukas, soolased muffinid, juustu või oma aia õunad/ploomid/ köögivilja lõigud jne.
Nagu ikka magusa suutäie eest hoolitseb piknikul Vääna Mõisakooli SA 30L jäätise ja topsidega! Janukustutamiseks on laual olemas vesi ja morss!

Peatse kohtumiseni 1. septembril!
Vääna Mõisakooli hoolekogu