Tunniplaan

        Stuudium

       Menüü

        Koolibuss

        Koolivorm

 

                                                                                  

 

Erasmus

EEA Grants

2017/2018. õppeaasta lõpetamine

Täna on pidupäev – Vääna Mõisakooli 14 tublit õpilast on jõudnud oma õpingutega meie väärikas mõisas lõpusirgele. Üle on antud kaunid lilled ning siirad tänusõnad. Armsad lõpetajad, teadke, et tükike teist jääb alati meie südametesse ning meie imelise mõisa seinad mäletavad veel aastaid teie sõbraliku ning toreda klassi nakatava naeru häälekõla. Teadke, et olete alati oodatud tagasi meie majja, pajatamaks oma saavutustest ning ka selleks, et saada tuge ja toetust rasketel hetkedel.

Kindlasti meenub teile mitmeid emotsioonide rohkeid juhtumis. Võimalik, et olete kogenud nii pettumust kui ka piiritut rõõmu oma saavutuste pärast. Justkui tormine meri vaheldumas siidsileda ja tuuletu merepinnaga. Kuid teadke – nagu üks iidne vanasõna ütleb, siis „Tasaselt merelt ei tule osavaid meremehi".

Usume, et suutsime omalt poolt piisavalt karastada teid, et teie edaspidine teekond oleks muretu ning pilvitu. Tahame loota, et väärtustate nii Vääna Mõisakooli töötajate, kui ka oma lähedaste panust sel teekonnal. Ilma nendeta ei oleks Te võib-olla nii kaugele jõudnud. Me kõigi soov on, et oleksite eeskätt õnnelikud.

Kuid mis on õnn? Selle peab igaüks teist omal moel avastama. Näiteks Theodor Fontane on öelnud: „Õnn, nagu mulle näib, koosneb kahest asjast: esiteks olemisest seal, kuhu sa kuulud, ja teiseks mugavast igapäevaelust, mis tähendab, et sa saad hästi magada ja et uued kingad ei pigista". Head lõpetajad, kui need kaks tingimust on täidetud, siis oleme kindlad, et saate hakkama kõige ülejäänuga.

Vääna Mõisakooli koolipere soovib teile edu, leidmaks koht, kuhu te kuulute!