Avaaktus ja piknik

Hea vanem!

Kooliaastat alustame 3. septembril algusega kell 12.00 Tall-Tõllakuuris.

Rõõmustame koos uue kooliaasta alguse üle, ütleme tere, vahetame suviseid muljeid ning anname tegusa hoo uuele õppeaastale ÜHISE PIKNIKUGA peale aktust 3.septembril. Ajal, mil ootame lapsi klassijuhataja tunnist, jätkates kuni juttu jagub j
a lapsed kilgates mõisapargis ringi tuiskavad.

Katame koos ühise piknikulaua sõltuvalt ilmast, kas siis Vääna Mõisakooli õue või Tõllakuuri. Ühislauale haara kaasa just seda, mis teie perele meeldib - on need siis vanaema küpsetatud kotletid või kringel, oma aia õunad, Sinu salajase retsepti järgi valmistatud salat, suupisted vms. Hoolekogu hoolitseb ühekordsete nõude eest.

Oodatud on kõik teie pereliikmed, sõbrad, kes koos teiega kooliminekut tähistavad!

Küsimused/Ettepanekud: Julika Leppik, tel 5220206, julika.leppik@gmail.com