EMLS laulupidu Kuressaares

16. juunil toimus Kuressaares Eesti Meestelaulu Seltsi 30-ndale sünnipäevale pühendatud meeskooride ja poistekooride laulupäev "Laulis isa, laulis poega". Oma loomisest alates on seltsi missiooniks olnud meeste- ja poistelaulu edendamine ja jätkusuutlikkuse tagamine ning rahvusliku ühtsustunde arendamine. Lähtuvalt eelnimetatud väärtustest kingitigi Eesti vabariigi sünnipäevaks EMLS juubelilaulupäev, millest võttis osa ca 2500 lauljat poiste, noormeeste - ja meeskooridest. Juubelilaulupäeva kunstiliseks juhiks oli Rasmus Puur, kelle idee järgselt sisaldas kava repertuaar läbi saja aasta kuni tänapäevaste heliteosteni. Ka Vääna Mõisakooli poistekoor sai oma häältel uhkel sündmusel kajada lasta. Sügav kummardus õp. Katrinile põneva ning omajagu väsitava sündmuse korraldamise eest meie laulupoistele. Suured tänud ka poistele vastupidavuse ning Vääna Mõisakooli esindamise eest.

Pilte sündmusest saab näha meie FB lehel