Erasmus+ õpiränne Itaalias 3.-7.02.2020

Erasmus+ projekti lapsed on jälle tagasi oma missioonilt. Seekordne reis oli Itaaliasse 3.-7.veebruar, kuhu minemiseks pidi läbi lugema itaallaste kirjandusklassika Pinocchio. Meie lapsed tegid Eestis valmis raamatu põhjal ka lauamängu, kuhu mõeldi valmis korralik strateegia ja valmistati ka kingituseks puidust täringud. Kohapeal kinkisime selle lauamängu kõikidele projektis osalevatele partnerriikidele (Itaalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Hispaania, Saksamaa). Meie lapsed tegid Itaalias koolis ka ettekandeid sellest raamatust ning esitlesid oma kätetööd erinevates klassides. Kõik klassis viibinud lapsed said ka lauamängu mängida ja see tekitas palju elevust ja rõõmu neis. Missioon täidetud!