ESF koolimeeskonna ühisõppe projekti koolitus

Nagu juba tavaks saanud, siis koolivaheajal, mil õpilased puhkavad ja koguvad energiat viimaseks õppeperioodiks enne pikka suvevaheaega, on koolimeeskond end usinalt koolitamas. Esmaspäeval toimuski viimane tsükkel ESF rahastatud koolimeeskonna ühisõppe projekti raames koolitus-supervisioon „Grupiprotsesside juhtimine, kasutades suhtlusoskusi ja sotsiomeetrilisi tegevusi". Koolituse läbiviijateks olid Tartu Psühhodraama Instituudi koolitajad Ene Velström ja Priit Ahte. Koolituselt saime selgema ülevaate, millised protsessid gruppides aset leiavad, kuidas arenevad suhted ning kuidas efektiivselt ning tulemuslikult neid gruppe juhtida ja suunata, jõudmaks tulemusliku koostööni. Osalejate sõnul oli koolituse suurimaks väärtuseks muutuvast õpikäsitusest lähtuvate praktiliste rühmatööde ning erinevate gruppide juhtimises edukalt rakendatavate probleemülesannete lahendamine.

Fotomaterjali leiad meie kooli FB-st