TÄHTIS! Vääna Mõisakool distantsõppel alates 16.03.2020

Seoses Harku vallavalitsuse vastu võetud otsusega karmistada meetmeid tõkestamaks koroonaviiruse levikut läheb Vääna Mõisakool alates 16.03.2020 kuni 30.03.2020 üle distantsõppele.

Alates esmaspäevast ei toimu õppetööd, huviringe ega eelkooli. Täpsem õppekorraldust puudutav info edastatakse klassiõpetajate poolt Stuudiumi vahendusel. Õpilastel palume viia koju kõik õppevahendid.

Kooli lapsevanemad: rangelt tuleb tagada, lapsed oleksid kodus, õpiksid tundide ajal ning vabal ajal ei koguneks seltskondadesse. Õues võivad käia värsket õhku hingamas ning ülejäänud aja veedavad oma lähedastega.

Alates 16.03. suletakse ka järgmised Harku valla lasteaiad ning kuni olukorra normaliseerumiseni on määratud järgmised asenduslasteaiad.

Alates tulevast esmaspäevast peatavad töö järgmised lasteasutused:

• Tabasalu Lastehoid (asenduslasteaed on Tabasalu Tibutare Lasteaed)

• Vääna Mõisakooli Lasteaed (asenduslasteaed on Pangapealse Lasteaed)

• Alasniidu Lasteaia Järvekalda maja (asenduslasteaed on Alasniidu Lasteaed)

Lasteaedade kontaktandmed leiate valla koduleheküljelt https://www.harku.ee/lasteaiad

Lasteaia lapsevanemad: palun leida võimalus jätta laps koju.  Asenduslasteaeda ei tohi tuua lapsi, kelle vanemad või lähedased on viibinud viimasel ajal reisil riskipiirkonnas.

Haridus- ja Teadusministeerium juhib tähelepanu ja rõhutab, et õppuritel tuleb teha paus koolivälistes huvitegevustes ning palub õppuritel viibida kodus. Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.