Veebiseminar “Kuidas oma last koduõppes toetada”.

Lastevanematele veebiseminar    <----- osalemiseks klikka pildil

Lapsevanematele annavad video vahendusel nõu Innove ja Eesti Haridustehnoloogide Liidu spetsialistid.

Veebiseminar "Kuidas oma last koduõppes toetada" keskendub sellele, kuidas toetada oma last distantsõppes, milliseid tehnoloogilisi vahendeid kasutada ning millistele ohtudele tähelepanu pöörata.

Veebiseminaril kõnelevad Innovest Lea Mardik (Innove Rajaleidja Pärnu, Viljandi, Rapla piirkonna juht), Kristin Veltri (õppenõustamisteenuste arenduskeskuse eripedagoogika peaspetsialist) ja Natalja Mjalitsina (õppekava- ja metoodikaagentuuri juht), lisaks haridustehnoloogid Diana Veskimägi ja Ele Sööl. Veebiseminari korraldavad Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus HITSA, Eesti Haridustehnoloogiate Liidu ja Innove Rajaleidjaga.

HITSA koondab oma veebilehele ka koolide ja õpetajate jaoks vajalikku infot distantsõppe läbiviimise kohta.