Harku valla siseliinide sõiduplaan alates 01.11.21

Sõidusoodustused õpilastele

Kõigile põhi-, keskharidust või tasemeõppes kutseharidust omandavatele õpilastele on siseliinidel ja maakonna avalikel liinidel sõitmine tasuta. Tasuta saavad sõita õpilased, kellel on elektrooniline õpilaspilet või ühiskaart, millega sõit valideerida.

Kuna Harjumaa avalikel bussiliinidel kehtib nulleurone piletihind kuni 19-aastastele noortele, siis 20-aastastel ja vanematel üldhariduskoolis või põhikooli baasil kutsekoolis õppivatel õpilastel tuleb esitada vastavasisuline avaldus. Kõigil (sh alla 20-aastastel õpilastel) põhi- või keskharidust või tasemeõppes kutseharidust omandavatel õpilastel tasuta sõiduks ühistranspordi avalike rongiliinidega esitada avaldus meie iseteeninduskeskkonnas SPOKU.

Tasuta sõidu õiguse eelduseks on õpilase rahvastikuregistrijärgse elukoha paiknemine Harku vallas. Tasuta sõitu saab taotleda kooli ja elukoha vahelisel marsruudil. Info telefonil 600 3869 või e-posti aadressil Kadri.Kelgo@harku.ee

Lisainfo

Sõidukaartide taotlemise osas andmetöötlusspetsialistilt Kadri Kelgo, telefon 600 3869 või e-posti aadress Kadri.Kelgo@harku.ee; bussiliikluse osas arendusspetsialistilt Marko Veermets,  telefon 600 3850 või e-posti aadress marko.veermets@harku.ee.

Sõiduplaane saab vaadata www.peatus.ee.