Huviringid

2021/2022 õa kooli poolt pakutavatesse huviringidesse registreerumine avaneb 06.09.2021 ja lõppeb kohtade täitumisel, aga saab jääda ka ootelisti ( MyDance ja karate - sinna on registreerimine juba avatud)

Küsimuste korral palume pöörduda e-maili teel: krista.teearu@vaanakool.edu.ee.

Kahjuks ei ole tehnilistel põhjustel ARNO-keskkonnas võimalus registreerimisi teha lasteaia lastele.

LOOVTUPPA ja PALLIRINGI registreerumine:

LOOVTOA (endine kunstiring) AVALDUS

PALLIRINGI AVALDUS

Koolivaheaegadel ringe ja eelkooli ei ole v.a MyDance.

LOOVTUBA (endine kunstiring)

Kolmapäev, 16.00 - 16.30

Lasteaialapsele on kunstiring väga vajalik käeliste oskuste ja fantaasia arendamise koht. Läbi meeldiva ja eakohase tegevuse areneb lapse loov ja iseseisev mõtlemis- ja eneseväljendusoskus. Väljendusvahenditena kasutame maalimist, joonistamist, meisterdamist ja voolimist. Harjutame silma, käe ja mõtlemise koostööd.

Osalemistasu: 15€/kuu

Juhendaja: Kristi Reisenbuk

PALLIRING  OOTEL (läheb töösse kui 6 last koos)

Reede, 16.45 - 17:15

Laste üldfüüsilise, käelise osavuse arendamine / tugevdamine, koordinatsiooni parandamine läbi erinevate pallimängu oskuste arendamise ning ettevalmistamine erinevatele pallitreeningutele.

Osalemistasu: 20€/kuu

Juhendaja: Andrus Mitt

ROBOOTIKA

Reede, 16.00 - 16.45

Kaasahaarav ja võimalusterohke robootika huviring tutvustab lastele erinevaid haridusroboteid, robotite kontrueerimist, programmeerimist ning kasulikk edigiteadmisi.Robootika tekitab lastes huvi teaduse, tehnoloogia, kunsti jamatemaatika vastu. Ringi on oodatud tüdrukud ja poisid.

Osalemistasu: 28€/kuu

Registreerimine: www.digiruum.eu/liitumine

MyDance TANTSURING

Teisipäev, kell 16:05-16:45

Näidistund:

7.sept kell 16:05-16:45

Treeningute eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, kehahoiaku ja –valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega.

MyDance tantsutreeningutel saadakse hea füüsiline koormus ja mitmekülgne kehaline areng, lisaks ka esinemisjulgus ning eneseväljenduse oskus.

Kui mingil põhjusel hiljem lapsele tund ei sobi, saab alati loobuda selleks saata vabasvormis kiri info@mydance.ee aadressile.

Huviringist osavõtmiseks tuleb lapsevanematel registreerida laps tundi MyDance kodulehel, kus tuleb valida treeninggrupiks Vääna Mõisakool. Seda saab teha siin - http://www.mydance.ee/registreeru-lasteaeda/

Osalemistasu: 25€/kuu

Juhendaja: MyDance

KARATE

Esmaspäev kell 16:15-16:45

ja

Neljapäev kell 16:15-16:45

Treeningute eesmärk on äratada lastes huvi spordi vastu, parandada füüsilist vormi, painduvust, koordinatsiooni ja osavust. Loomulikult õpetab karate ka distsipliini ja ausust nii enda kui teiste vastu.

Tunnid algavad alates 14.september kui lapsi on piisavalt. Esimene tund näidistund.

Registreerimine.ee kas lasteaias kohapeal või e-mailitsi: kerli@shukokai.ee

Osalemistasu: 1x nädalas 20€/kuu

2x nädalas 35€/kuu

Juhendaja: Kerli Hänninen

EELKOOL 2021/2022

Hea lapsevanem

Vääna Mõisakooli 2021/2022 õa. eelkooli rühm on komplekteeritud.

Uusi lapsi juurde ei võta.

Kolmapäev, kell 16.00 - 17.15 (2021/2022 õppeaasta toimub eelkool alates 6. oktoobrist ja kestab kuni 20. aprillini. Koolivaheaegadel õppetööd ei toimu.)

Eelkoolis osalemise tasu on 20€/kuu ning maksimaalne osalejate arv on 20 õpilast.

Juhendajad: Krista Teearu

Avaldus eelkooli vastuvõtu kohta