Vääna Mõiskooli logo

2014. aastal sai Vääna Mõisakool koostöös kunstnik Maite Kottaga uue logo. Vääna mõisahoone on oma kahe torniga unikaalne ehitis ning graafiline identiteet kannabki just seda mõtet. Tornide vahel on hoone stiliseeritud kujutis, mis vihjab avatud raamatule. Kuus raamatulehte sümboliseerivad meie kuueklassilist kooli – põhiharidus tuleb õpilastel omandada teistes koolides. Samuti võib kujutise keskel näha avatud kätega inimest, sümboliseerides koostöövalmidust. Vääna Mõiskoolist on plaanis kujundada pärast mõisa renoveerimist tõeline haridus-ja kultuurikeskus – seega võib kujutise keskmine osa osutada ka avanevale eesriidele teatris või kontserdil.

Logo värvide valikul lähtuti meie lipu rohelisest toonist, mis omakorda seob meid mõisa edendajate Stackelbergide vapiga, kus on roheline, punane ja sinine.