Veekatkestus Väänas (25.02.2019)

Head Lapsevanemad!

Seoses sellega, et esmaspäeval 25.02.19 kella 10.00 -16.00 on Vääna kandis veekatkestus, oleme sunnitud andma teada, et VMK lasteaed on sel päeval suletud. Põhjuseks on asjaolu, et  me ei saa ilma veeta oma tavapärast lasteaia päeva korraldada. Samuti ei saa me pakkuda tervisekaitse nõuetele vastavat toitlustust ning muid hügieeniks vajalikke tingimusi.

Lisaks eelnevale võtame kasutusele ka vee- ja küttesüsteemi korrasolekut tagavad ohutusmeetmed, lülitades välja kõik seadmed, mille tööpõhimõte on otseses sõltuvuses veevarustusest. Seega võib ka temperatuur majas langeda alla seadusest tuleneva taseme.

Arvestades eelnevat,  palume kõikidel VMK lasteaia lastevanematel leida võimalus korraldada oma lapsele kodupäev.

Loodame teie mõistvale suhtumisele ning vabandame võimalike ebamugavuste tekkimise pärast.

Lugupidamisega ning kaunist EV 101 sünnipäevanädalat soovides,

Heli Rannik