Kooli pakutavad huviringid JÄÄVAD ÄRA

Seoses Covid-19 laialdase levikuga ja ministeeriumi rangel soovitusel, et haiguse levikut peatada ja kontaktõpet võimalikult pikalt läbi viia, on kool oma huviringid peatanud.

Kooli huviringid on: kunstiring, näitering, tüdrukute tantsuring, rahvatantsud, laulukoorid, mathable.

Teised koolis pakutavad huviringid on eraldiseisvate teenusepakkujate poolt: robootika, puutöö, male, kokakool, jalgpall, MyDance. Need ringid ise teatavad kui peatavad koolimajas oma töö.

Kui soovite haiguse ennetamiseks loobuda tasulisest huviringist, siis palume võtta ühendust huviringi pakkujaga ning teavitada oma soovist peatada huviringis osalemise leping.